Letní příměstské tábory 2022

Barevné léto v Letokruhu

Na letní prázdniny jsme si pro vás připravili letní příměstské tábory, letos již po šesté. Společně s dětmi prožijeme léto plné her, dovádění, legrace, dobrodružství, výletů a tvoření, v netradičním prostřední lesního klubu.

Příměstské tábory jsou určené dětem ve věku od 3 do 7 let.

Z naší zkušenosti není příměstský tábor vhodný pro trénink odloučení dítěte od rodičů.

Turnusy a témata:

1. týden      1.7. - 8. 7.        ---Zavřeno---

2. týden      11.7. – 15.7.      Pohádky z lesa

3. týden      18.7. – 22.7.      Veselý plamínek

4. týden      25.7. - 29.7.      ---Zavřeno---

5. týden      1.8. – 5.8.         Rychlí jako vítr

6. týden      8.8. - 12.8.        Zemí nezemí

7. týden      15.8. - 19.8.     Pod hladinou

8. týden      22.8. -26.8.       4 živly Letokruhu

9. týden      29.8. – 31.8.      ---Zavřeno---

Cena za týden příměstského tábora činí 1900,- Kč za 1 dítě.

Cena zahrnuje:

- celodenní docházku od pondělí do pátku,

- oběd a doplňkový pitný režim,

- program vedený zkušenými průvodci-pedagogy,

- pomůcky, výtvarný, rukodělný a spotřební materiál,

- pojištění dětí.

O možnosti čerpat příspěk na příměstský tábor (pobyt v přírodě) se informujte u své zdravotní pojišťovny.

Více informací se dočtete ZDE

Přihláška dítěte na letní příměstský tábor ZDE

Pohádky z lesa
Celý les je na nohou, protože se ztratil skřítek Letokruh. Je to veliký stydlín, kterého je těžké zahlédnout. Máme ale štěstí. Každý den nás navštíví pohádkové bytosti, které nám donesou dopis s úkolem. Vydejte se s námi na velké lesní dobrodružství a zapojte se do pátrání po ztraceném skřítkovi.

Veselý plamínek
Co je oheň? K čemu slouží a jak s ním správně zacházet? Vydáme se za elementem ohně, společně si uvaříme kotlíkový guláš nebo čaj z bylinek. Vyzkoušíme, co všechno se dá pomocí ohně vyrobit. Čeká nás týden plný nových zážitků, her, vyrábění, malování, vaření a lesních výprav.

Rychlí jako vítr
Větřík, vánek, nebo vichr? Vzduch - podaří se nám ho přilákat a lapit do bubliny? Závody letadel, výroba rakety a lapače větru, malování motýlů, ... Týden zaměřený na pohybové aktivity a lesní výpravy propojené s výtvarnou činností.

Zemí nezemí
Živel země. Tento týden je věnovaný všem tvořílkům a milovníkům naší planety. Vyrobíme si svoji vlastní zeměkouli, lupou objevíme tajemství skryté v trávě a jehličí, namalujeme si kamínky, ozdobíme květináček, vydáme se na průzkum lesa. Čekají nás hry a dobrodružství s pevnou zemí pod nohama.

Pod hladinou
Voda patří k létu stejně tak, jako děti k vodě. Element, který dětí láká a přitahuje jako magnet. Pustíme se do pokusů a velkých vodních objevů, dozvíme se o životě pod hladinou i nad ní. Vyrazíme na lesní výpravy, budeme vyrábět a sportovat.

Čtyři živly Letokruhu
Oheň, země, voda, vzduch – dohromady Letokruh.
Čtyři živly, pět dní tábora. Čeká nás finální letní dobrodružství. Podaří se nám najít neznámý pátý element?

Bc. Jana Rudová, koordinátorka lesního klubu

tel.: 775 931 488

email: letokruh.klub@seznam.cz

Těšíme se na společné léto v Letokruhu :-)